Solmaz

Uzmanlık Alanlarımız

Geniş bir yelpazede hızlı, güvenilir ve etkin hukuki hizmetler sunmaktayız.

Boşanma davaları, mal paylaşımı, maddi ve manevi tazminat davaları, babalık davası, soybağının reddi, velayet, nafaka, vasi atama, miras sözleşmeleri, vasiyetname, muris muvazaası, mirasın paylaşılması konusundaki hukuksal sorunlar, evlat edinme.

Bilişim suçları, Blockcahin Teknolojisi, kripto paralar, e-ticaret danışmanlığı, IoT(Nesnelerin İnterneti), yapay zeka hukuku, şirket dijitalleşme süreçlerinde hukuksal danışmanlık, internet ortamında gizlilik ve güvenlik, siber saldırılar, internet alan adı ve diğer fikri mülkiyet haklarının korunması.

Dava ve cevap dilekçelerinin hazırlanması, dava takibi, diğer alternatif uyuşmazlık çözümleri(arabuluculuk, uzlaşma, tahkim) süreçlerinin yürütülmesi, ihtiyati tedbir talepleri, temyiz ve istinaf kanun yollarına başvuru ve takibi.

Enerji sağlama ve dağıtım sözleşmeleri, abonelik sözleşmeleri, kaçak ve usulsüz enerji kullanımı, piyasa katılım sözleşmeleri, madenler ve yenilenebeilir enerji alanlarında üretimdem dağıtıma hukuksal danışmanlık.

Devlet veya diğer kamu tüzel kişilerine karşı açılacak iptal ve tam yargı davaları, memurlar veya diğer kamu görevlilerine karşı açılacak davalar, ihale işlemleri, imar işlemleri, kamulaştırma ve özelleştirme kaynaklı uyuşmazlıklar, vergi suç ve kabahatleri, vergi indirimleri, vergi muafiyet ve istisnaları.

İşçi ve işveren arasındaki uyuşmazlıklar, kıdem ve ihbar tazminatı, işe iade davası, işçi alacakları, iş kazası ve meslek hastalığı, hizmet tespit davaları, işveren danışmanlığı.

Karayolu ve denizyoluyla yapılan ulusal ve uluslararası eşya ve yük taşımalarından doğan her türlü uyuşmazlıklar, yük teslimi, hasar tazmini, navlun ücreti, konişmento ve diğer taşıma belgelerinden kaynaklanan hukuksal sorunlar.

KVKK(Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) ve GDPR(General Data Protection Regulation) kapsamında kişisel verilerin işlenmesi, saklanması, depolanması, silinmesi ve korunmasıyla ilgili konularda şirketlerin ve girişimcilerin bilgilendirilmesi, veri sorumlusu olarak yükümlülükleri konusunda aydınlatılması, aydınlatma metinlerinin ve açık rıza formlarının hazırlanması, şirket gizlilik politikalarının oluşturulması ve kurum içi uyumlaştırma çalışmalarının yapılması.

Zarar, mal ve hayat sigortaları, inşaat risk sigortaları, sigorta acenteliği kaynaklı uyuşmazlıklar, sigorta uyuşmazlıklarının tahkim yoluyla çözümü.

Şirket sözleşmeleri, iş sözleşmeleri, inşaat, alım-satım, frachise, lesaing, kira, gayrimenkul satış vaadi, eser sözleşmeleri, rekabet sözleşmeleri.

Trafik kazası, boşanma, tıbbi hata(malpraktis), iş kazası ve meslek hastalığı, yaralanma veya borca aykırılık nedeniyle maddi ve manevi tazminat davalarının açılması ve yürütülmesi, rekabet hukukundan kaynaklanan tazminat davaları, ölüm halinde yakınların destekten yoksun kalma tazminatı talepleri.

Hizmetlerimiz

Kişiye Özel Hizmetin Takım Çalışmasıyla Sunulması

İş Dünyasındaki ve Hukuk Alanındaki Gelişmeleri Yakından Takip Eden Güncel ve Kaliteli Hizmet

Ticaret ve Şirketler Hukuku

Ticari alacak ve uyuşmazlıklar, şirket ihtilafları, anonim ve limited şirketler, birleşme ve devralmalar, hisse devri, franchise ve leasing sözleşmelerinden kaynaklanan uyuşmazlıklar.

Yasal Çözümler

Genç Dinamik Ve Başarılı Kadrosuyla Hukuki Sorunlarınıza Etkin Çözümler

Sıkça Sorulan Sorular

Avukatlarımızla görüşme talep etmek için bize iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede randevunuz oluşturularak konuyla ilgili size bilgi verilecektir. Ofisimize gelmeden önce randevu almanız bekleme sürenizi azaltacak ve randevunuzdan alacağınız verimi artıracaktır.

Avukatınızın için vekaletname belgesi düzenlemek için nüfus cüzdanınınız veya pasaportunuzla birlikte size en yakın noterliğe başvurabilirsiniz. Yurtdışından vekaletname çıkarmak için Türk Konsolosluklarına başvurmanız gerekmektedir.

Hukukî ilişkileriniz veya tarafı olduğunuz uyuşmazlıklarla ilgili olarak bilgi ya da avukatlık hizmeti almak istediğiniz avukatınızı seçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımızın uzamnlık alanları konusunda ofisimizden bilgi ve tavsiye alabilirsiniz.

Davacı veya davalı olarak katıldığınız dosyalarda vekalet ile sizi temsil ettiğimiz için duruşmalara girme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Avukatlarımız hakkınızı savunmak için sizin adınıza gerekli tüm işlemleri titizlikle yapacaktır. Ancak ceza dosyaları gibi ifade alınması, sorgu yapılması veya şahsa bağlı konularda bizzat bulunmanız gerekebilir. Ayrıca arzu ettiğiniz her işlem ve duruşmada avukatınıza eşlik edebilirsiniz.

Bizi arayın +90 216 504 1870 / +90 555 197 24 28 veya iletişim formunu doldurun