Hakkımızda

Hakkımızda

SOLMAZ HUKUK & DANIŞMANLIK- HAKKIMIZDA

Solmaz Hukuk & Danışmanlık yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilere çeşitli alanlarda, kapsamlı ve nitelikli hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunan İstanbul merkezli uluslararası bir hukuk bürosudur.

 

Uluslararası üne sahip şirket ve holdinglerle çalışma deneyimimizin yanı sıra, ofisimiz bünyesinde küçük ve orta ölçekli işletmeler ve bireysel girişimcilere de hukuki destek sağlıyoruz.

 

Akademik ve pratik anlamda tecrübeli uzman hukukçu kadromuzla, müvekkillerimizin faaliyet alanları ve sektörlerinde çıkabilecek hukuksal sorunları önceden öngörerek, buna ilişkin gerekli hazırlıkları yapıyor ve olası risklere karşı önlemlerin alınmasını birincil amaç ediniyoruz. Bu sayede uyuşmazlıkların dava aşamasına gelinmeden çözülmesini sağlayarak, müvekkillerimizin iş ve ticari faaliyetlerine sorunsuz devam etmelerini sağlıyoruz. Buna ek olarak münferit uyuşmalıkların giderilmesi, hak kayıplanırın önlenmesi, zarar giderilmesi,ihlal edilmiş hakkın yeniden kazanımı gibi konularda oluşan uyuşmazlıkları etkin ve dinamik kadromuzla gidermekteyiz.

 

Türk ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerin ülkemize en avantajlı koşullarla yatırımlarını yapmaları ve faaliyet alanlarında hedeflerine ulaşabilmeleri için her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla detaylı ve titiz bir çalışma yürütüyoruz. Ülkemizde yapılacak hukuki işlemler hakkında koruyucu ve önleyici avukatlık ve danaışmanlık hizmeti sunuyoruz. Yabancı yatırım danışmanlığı kapsamında müvekkilerimizin yatırımlarına ilişkin hukuksal, vergisel, finansal ve muhasebesel tüm riskleri bir bütün olarak ele alıyor ve derinlemesine araştırıyoruz. Yatırımların sorunsuz bir şekilde hayata geçirilmesi ve sürdürülmesi için müvekkilimizi olası tüm ticari, finansal ve hukuksal risklerden koruyarak kazançlarını korumayı ve arttırmayı hedefliyoruz.

 

Uyuşmazlıklarının çözülmesi ve dava süreçlerinin yönetilip yönlendirilmesi alanında başarılı sonuçlar elde etmenin incelikleri ve donanımına sahip ekibimizle hukuki sorunlarınıza yaratıcı, stratejik ve pratik çözümler üretiyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörlerden bazıları;
– İthalat ve İhracat
– İnşaat
– Enerji
– Otomotiv
– Lojistik ve Taşımacılık
– Filo Kiralama
– Gayrimenkul
– Sağlık
– Teknoloji
– Mimarlık

İLKE VE DEĞERLERİMİZ

Müvekkillerimize uluslararası standartlarda ve etik değerlere uygun yüksek kalitede hukuki hizmet sunuyoruz.

Müvekkillerimiz için açık, ulaşılabilir ve güvenilir iletişim ortamı sağlar, ihtiyaç duydukları her zaman bizimle irtibata geçebilmeleri için gerekli imkanları yaratıyoruz.

Dinamik ekibimiz iş dünyasındaki ve hukuk alanındaki değişim ve gelişimleri yakından takip ederek, en güncel ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

“Kişiye özel hizmetin takım çalışmasıyla sunulması” düsturuyla hareket eden ofisimiz, müvekkilinin ihtiyaç ve hedeflerinin en iyi şekilde anlaşılması, bu konuda en iyi alternatiflerin araştırılması ve neticede en iyi sonucun vaat edilerek hayata geçirilmesini temin ediyoruz.

Hukuki sorun ve uyuşmazlıklarla karşılaşmamanız için işlerinizin hukuki altyapısını ve sözleşmelerinizi kusursuz şekilde hazırlayan iş ortağınız olmayı hedefleriz.

İhtiyaç duyacağınız farklı konularda alanının uzmanı olan iş ortaklarımızın profesyonel desteğini hizmetinize sunarız.

Karşılaştığınız hukuki sorun ve uyuşmazlıkların dava öncesi alternatif usullerle veya dava sürecinin işletilerek çözümlenmesinde size en uygun, pratik ve etkili çözümleri sunar ve sonuç odaklı çalışırız.

Uzun süreli iş ilişkilerinin temelinde saygı, güven, kalite, profesyonellik ve sağlıklı iletişimin olduğunu bilerek hareket ederiz.

GİZLİLİĞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Birlikte çalıştığımız süre boyunca ve sonrasında bizimle paylaştığınız tüm veri ve bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği teminatımız altındadır. Size daha kapsamlı ve nitelikli bir hizmet sunabilmek için yaptığımız profesyonel iş ortaklıklarımız özelinde de ortaklarımızla gizlilik anlaşmaları yaparak çalışmalarımızı yürütürüz. Ofis bünyesinde yer alan ekip arkadaşlarımız veya dışarıdan iş süreçlerimize uzmanlıklarıyla destek veren her kişi, kurum ve kuruluş, gizlilik ilkesini tüm detaylarıyla hayata geçirmeyi taahhüt eden gizlilik protokolleri imzalayarak çalışma hayatımıza dahil olurlar.

Hemen Ulaşın

    Hemen Arayın