Profesyonel Ekibimiz

Hukukî yardıma ihtiyaç duyduğunuz alanlarda akademik yetkinliğe ve aktif dava tecrübesine sahip uzman ekibimizle yanınızdayız.

Hizmetlerimiz

Her biri kendi alanında yurtiçi ve yurtdışı üniversitelerde master derecesi almış olan profesyonel ekibimiz, uluslararası standartlarda nitelikli hukuksal hizmetleri sizlerle buluşturmaktadır. Yüksek akademik bilgi düzeylerini pratiğe aktararak yıllar içinde pek çok dava ve uyuşmazlık çözümünde aktif olarak yer almış ve başarısını kanıtlamış avukatlarımız, sizin için en doğru hukuksal çözümleri üretecektir.

Burcu-Solmaz

Burcu Solmaz

Avukat

Ticaret Hukuku alanında akademik geçmişe sahip olup, özellikle Şirketler Hukuku, Kara ve Deniz Ticareti Hukuku, Ticari İşletme Hukuku, İş hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında başarılı ve deneyimlidir.

Yeliz-Duran

Yeliz Duran

Avukat

Ekonomi Hukuku alanında uzmanlaşmış olup, Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Bilişim Hukuku, Ticaret Hukuku dallarında bilgi ve tecrübe sahibidir.

Funda Görgülü Ergenç

Funda Görgülü Ergenç

Avukat

Kamu hukuku alanında yüksek lisans yapmış, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Kişisel Veri Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Şirketler Hukuku alanlarında bilgi ve deneyim sahibidir.

Halil-pektaş-2

Halik Faruk Pektaş

Avukat

İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanlarında başarılı çalışmalar yürütmektedir. Aynı zamanda Kişisel Verilerin Korunması Hukuku alanında eğitmenlik tecrübesine sahiptir.

İş Ortaklarımız

Görkem Bora Taner

Avukat

İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Şirketler Hukuku, Bilişim Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında çalışmakta olup, geniş tecrübesiyle müvekkillerimize hukuksal danışmanlık ve hizmetler vermektedir.

Mohamed Sultan SAEED ALQAYDI

Dilshad SADIQ MAROUF

Avukat

Ticaret Hukuku ve Telekomünikasyon Hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup, alanındaki bilgi birikimi ve deneyimiyle ofisimize katkıda bulunmaktadır.

Bilgi Alın

Çalışma ve uzmanlık alanlarımızdaki her türlü hukuksal soru ve sorunlarınız için buradayız. Davalarınızla ilgili süreçler konusunda danışmanlık ve avukatlık hizmeti talep etmek için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Talebinizle birlikte bize ileteceğiniz iletişim numaranızdan size en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

  • Ticaret ve Şirketler Hukuku
  • İcra ve İflas Hukuku
  • Aile ve Miras Hukuku
  • Yabancı Sermaye Hukuku
  • Tazminat Hukuku
  • İş Hukuku
  • Ceza Hukuku
Bize ulaşın

    Birinci Sınıf Hukuki Danışmanlık mı Arıyorsunuz?