Solmaz

Hukuk § Danışmanlık

Neden Solmaz Hukuk&Danışmanlık

Neden Solmaz Hukuk&Danışmanlık

Tecrübe ve Profesyonellik: Şirket, holding, özel müvekkillerle geçen uzun ve etkin çalışma tecrübelerimizle tam profesyonel avukatlık ve Danışmanlık hizmetimizle yanınızdayız.
Güven ve Kalite: Yerel ve uluslararası yayınlarımız, araştırmalarımızla sahip olduğumuz kaliteyi şeffaf olarak sunmaktayız. Ofisimizin yüksek kaliteli avukatlık ve danışmanlık hizmetine güvenerek rahatlıkla bizimle çalışabilirsiniz.

Gizlilik: Müvekkillerimizin bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için her şeyin üstünde gelir. Tüm iş ortaklarımız, ekibimiz ve çalışma arkadaşlarımız gizlilik anlaşması ile hizmet vermektedir.

Şeffaflık: Doğru kararlar alıp etkin çözüm yaratmak için, mevcut durumu hukuk kapsamında tüm yönleri ile şeffaf bir şekilde sizinle paylaşıyoruz, her türlü önlem almada size yön gösteriyoruz.

Kişiye Özel Hukuki Çözümler: Her danışanımızın ihtiyaçlarına ve özelliklerine uygun kişiye özel etkin hukuki çözümler sunuyoruz.

Güçlü ve Nitelikli Ekip: Ekibimiz üyeleri yurt içinde ve dışında yüksek lisans eğitimlerini tamamlayıp her biri ayrı ayrı konularında uzman ve birlikte mükemmel uyum içinde sizler için en kaliteli ve etkin hukuki hizmeti vermektedir.

Düzenli Rapor: Müvekkillerimize ve danışanlarımıza düzenli rapor veririz, düzenli bilgilendirme yapıp gelişmelerden haberdar ederiz, gönül rahatlığı ile dosyalarınızı bizimle birlikte takip imkanı tanırız,

  • Solmaz Hukuk & Danışmanlık ekibi olarak, iş ve ticaret dünyasında fark yaratmanın ve başarılı sonuçlar elde etmenin çok boyutlu ve titiz bir çalışma gerektirdiğinin farkındayız. Bunun için;
    • İlgili sektördeki tüm parametrelerin doğru değerlendirilmesi,
    • Her zaman bir sonraki aşamanın ve ona uygun olarak atılacak bir sonraki adımın düşünülmesi
    • Detaylı risk analizlerinin yapılması başlangıç noktamızdır.
  • Özellikle iş kurmak isteyen girişimci danışanlarımız ve yerli/yabancı yatırımcı müvekkillerimizin yeni bir yola çıkarken başlangıçta duydukları haklı endişelerini iyi anlıyoruz. Yeni bir piyasaya, pazar veya ülkede yatırım yapmak her zaman bünyesinde ticari, finansal, sektörel ve vergisel riskler barındırır. Kazanmak kadar kaybetmek de çoğu zaman bir ihtimaldir. Bu yüzden işiniz için ortaya koyduğunuz emek ve sermayenin korunmasının sizin için ifade ettiği anlam ve değerin bilincinde olarak, siz müvekkillerimizi öngöremeyeceğiniz ve istemeyeceğiniz sonuçlarla karşılaşma ihtimalinizin olduğu bir yola asla çıkarmayız. Ekibimizin uzman hukukçu kadrosu ve vergi, finans ve gümrük alanlarında kurduğu profesyonel iş ortaklıklarımızla yapacağımız titiz çalışmalar sonucunda size başarıyı getirecek en güvenli yol haritasını en baştan size sunar ve detaylara hakim olmanızı sağlarız.

Çıktığımız yolda karşınıza çıkması muhtemel finansal, hukuksal ve sektörel tehlike ve kayıpları bertaraf eder, hedeflediğiniz kazanç ve başarı yolunda güvenilir ve uzman yol arkadaşınız oluruz.

Proje danışmanlığı ve hukuksal danışmanlığımızın yanı sıra, karşılaştığınız uyuşmazlık ve sorunlarla ilgili sizlere dava öncesi ve sonrası yenilikçi ve kaliteli avukatlık hizmetleri sunarak hukuk mücadelelerinizin kazananı olmanızı sağlarız.

Hiçbir konuda kolaya kaçmayız, detayları göz ardı etmeden bütüncül yaklaşımımızı koruruz, sektördeki yenilikleri yakalamanız ve önüne geçmeniz için tüm gelişmelerin sıkı takipçisiyiz, kaliteden ödün vermeden en iyi sonuca en kısa sürede ulaşmanızı sağlarız.

Çünkü biz günün sonunda “kazanan” olmanız için varız.

Hemen Arayın